Menü
Sepetim

Asus P7H55-M/USB3 Intel H55 1156 Pin DDR3 Anakart

Asus P7H55-M/USB3 Intel H55 1156 Pin DDR3 Anakart
2.El Ürün
Asus P7H55-M/USB3 Intel H55 1156 Pin DDR3 Anakart
  • Stokt Adeti: 1
  • Ürün Kodu: P7H55-M/USB3
  • Stok Kodu: 5243
₺ 289
Nakit - Havale / EFT : ₺ 280

Kutusu, faturası ve arka aynası bulunmamaktadır.


 

CPU, Çipset ve Grafik Özellikleri

LGA1156 Intel® Lynnfield/Clarkdale İşlemci için Hazır

Bu anakart, LGA1156 paketindeki en yeni Intel® Lynnfield/Clarkdale işlemcileri destekler. Bu işlemci, 2-kanal (4 DIMMs) DDR3 bellek ve 16 PCI Express 2.0 ile birlikte mükemmel grafik performansı sunan bellek ve PCI Express kontrolcüsne sahiptir. Intel® Lynnfield/Clarkdale işlemcisi, dünyanın en güçlü ve enerji tasarruflu işlemcilerinden biridir.

HDMI Desteği

Full HD 1080p Multimedya Ev Sinemasiyla Eğlenin
Yüksek tanımlı multimedya arayüzü (HDMI), tek bir kablo üzerinden, çoklu kanal ses ve mükemmel görüntü sunan full HD 1080p ile dijital görüntü standartlarını belirliyor. Blu-ray diskler, HDMI gibi HDCP kopya koruması ile size en yüksek kalitede ev eğlencesi deneyimi sunuyor.

Intel H55

1156 soket yapısına sahip olmakla birlikte Intel® Core i7/ Corei5/Core i3/ Pentium işlemci desteği bulunmaktadır. Intel H55 çipset seri noktadan noktaya bağlantılarda yüksek performans, verimli bant genişliği ve stabilite sağlar!

 
PCIe 2.0

Çift bant genişliği ile iki kat hız; bu anakart, çifte hız ve bant genişliği sağlayarak sistem performansını yükselten en son PCIe 2.0 aygıtları destekler.

Bellek Özellikleri

Çift Kanal DDR3 2200(O.C.) desteği

Anakart 3D grafik, multimedia ve Internet uygulamalarındaki yüksek bant genisliği ihtiyacını karşılaması için 2200(O.C.) / 2133 / 2000/ 1866 / 1800/ 1600/ 1333/ 1066 MHz veri transfer oranını karşılayan DDR3 bellekleri desteklemektedir. DDR3 üç-kanal mimarisi sistem bellek performansını yükseltmeye yarar.

Overclock özellikleri

TurboV

Kolay, Gerçek Zamanlı O.C. Ayarları
İster acemi ister profesyonel olun TurboV EVO overclock yapanlara her seviyede overclock yapabilme seçeneği sunar. Auto-Tuning ile sistemi akıllıca hızlandırabilir, saat hızlarını dengede tutabilirsiniz. Turbo Key bir yandan kayıtların bozulmasını engellemek için gelişmiş seçenekler sunarken bir yandan da basit bir dokunuşla performansı yükseltir.

Turbo Key

Touch-n-Boost!
ASUS Turbo Key teknolojisi bilgisayarin güç (power) düğmesini fiziksel bir overclock düğmesine çeviriyor. Basit bir kurulum işleminden sonra kullanıcılar sadece bir dügmeye basarak performans büyük oranda arttırabiliyorlar. Elbette işlemci hızının artması programların ve özellikle oyunların fark edilebilir derecede hızlanmasını da beraberinde getiriyor.

GPU Boost

Anında iGPU artırımı!
GPU Boost tümleşik GPU' larda gerçek zamanlı en iyi grafik performansı sağlamaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü esnek frekans ve voltaj ayarlamaları kolaylaştırır. Bu özellik çoklu overclock profilinde hızlı ve stabil oranda sistem-seviyesini yükseltme imkanı sağlar.

 
Auto Tuning

Otomatik Sistem Yükseltme
Sistem seviyesini artırmak üzere akıllı bir araçtır. Bu araç aynı zamanda testlerde denge sağlar.

Özel Özellikler

Tamamında %100 geçirgen yüksek kaliteli polimer kondansatörler kullanılmıştır!

Bu anakartta gelişmiş ısı kapasitesi, dayanıklılık, uzun ömür için yüksek kaliteli iletken polimer kapasitörler kullanılmıştır.

Express Gate

Anında Internete Hazır!
ASUS Express Gate tamamen ASUS'a has bir teknoloji olup, sayesinde kullanıcıların Windows işletim sisteminin açılışını beklemeden, güç düğmesine basıştan itibaren sadece 5 saniye gibi kısa bir süre sonra internet uygulamalarına ve web sitelerine erişmesi mümkün oluyor.

Güç Çözümleri

EPU

Enerji Koruması
Dünyanın ilk enerji koruma teknolojisi olan ASUS EPU (Energy Processing Unit), mevcut kullanımı denetleyerk gerçek zamanlı güç kontrolü yapar ve genel sistem enerji verimliliği sağlar. Otomatik olarak CPU, ekran kartı, sabit diskler ve CPU-kasa fanları gibi sistem bileşenleri için en uygun enerji kullanım senaryosunu sunar. Bu sayede hem enerji hem de para tasarrufu sağlar.

4+2 Aşamalı Güç Tasarımı

Uzun Ömür & Yüksek Verimlilik!
CPU yük altındayken veya overclock modundayken sistemin hızlı ve stabil çalışmasını sağlarken, temel bilesenlere bağımsız güç sağlayarak bellek performansını yükseltir.

ASUS Sessiz Termal Çözümleri

ASUS Fanless Design - Heatsink solution

Aerodinamik şekilli soğutucu özellikleri 0-dB termal çözümleri kullanıcılara bir gürültüsüz bir bilgisayar ortamı sunmaktadır. Güzel kavisli paletler anakart kullanıcıları için görsel keyif yükseltmekle kalmıyor aynı zamanda özel Streamline Airflow Rehberlik tasarımı, yüksek verimli ısı değişimi yoluyla kuzey köprüsü yonga setinin sıcaklığını düşürür. Kullanışlılık ve estetiği ile birlikte, ASUS aerodinamik şekilli ısı-emici kullanıcılara şık görünümü ile deneyimi son derece sessiz ve soğutma verecek!

ASUS Kristal Ses

8 Kanal Audio Kodek

Bilgisayarinizdaki yüksek ses kalitesiyle eğlenin
PC' de yüksek ses sistemi keyfi! Onboard 8-kanal HD ses (Yüksek netlik ses, Önceki kod adi Azalia) CODEC 192KHz/24-bit yüksek kalite ses çıkışı, jack-sensing özelliği, retasting fonksiyonu, farklı hedeflere eş zamanlı olarak farklı ses akışları gönderen multi-streaming teknoloji sağlar. Çoklu kanal network oyunları oynarken aynı zamanda kulaklıkla da konuşulabilinir.

EZ DIY

EZ-Flash 2

USB Disk Üzerinden KOlay BIOS Güncelleme
EZ Flash 2 kullanıcı dostu bir arayüze sahip BIOS güncelleme aracıdır. ASUS EZ Flash 2 ile işletim sistemine giriş yapmadan BIOS güncellemesi yapabilirsiniz. Bu sayede DOS tabanlı boot disketlerine artık ihtiyacınız kalmaz.

O.C. Profile

Kullanışlı ve Kolay Kurulum!
Favori overclock ayarlarını saklamak ve paylaşmak artık çok kolay! ASUS O.C. Profile sayesinde kullanıcılar birden fazla BIOS ayarını bir arada tutabilirler. BIOS ayarları CMOS ya da farklı dosyalarda bulundurulabilir.

CrashFree BIOS 3

USB flash disk aracılığı ile kolayca bozulmuş BIOS verilerini onarın
ASUS CrashFree BIOS 3 kullanıcılara bozulmuş BIOS verilerini USB aracılığı ile tekrar yüklemelerine olanak tanır böylece ekstra bir masraftan kaçınmış olursunuz.

Üretim Standartları

Gerçek USB 3.0 Desteği

Gerçek Geleceği Gerçekleştirin!! - GERÇEK USB 3.0 Desteği!
En son bağlantı USB 3.0 ile 4.8Gbps'lik ultra hızlı veri transferi deneyimi yaşayacaksınız. Yeni nesil komponentlere ve cihazlara kolayca bağlantı oluşturmak için geliştirilmiş olan USB 3.0, USB 2.0 ile karşılaştırıldığında 10 kat daha hızlı veri transferi gerçekleştirir.

Gigabit Lan desteği

Tümleşik GbLAN kontrolcüsü kalitede yüksek on-board LAN kontrolcüsüdür. ACPI yönetim fonksiyonunda etkin güç sağlar.

Serial ATA 6.0 Gb/s desteği

Yeni nesil Serial ATA (SATA) depolama arayüzü ile bu anakart veri transfer hızını 6.0bps'ye kadar çıkarmıştır. Dahası sunduğu çift bant genişliği ile gelişmiş ölçeklenebilirlik ve daha hızlı veri alma imkanı sağlıyor.

 
Arka Panelde S/PDIF-Çıkış

Bu anakart harici ev sineması sistemlerine S/PDIF-out (SONY-PHILIPS Digital Arabirimi) ile sorunsuz bağlantı sağlar. Dijital sesi analoga çevirmeden ve en iyi sinyal kalitesini koruyarak transfer eder.

RoHS

Yeşil ASUS

Bu anakart ve beraberindeki paketi Avrupa Birliği Hazardous Substances (RoHS) standartlarıyla tamamen uyumludur. Bu ASUS´un doğayı korumayı hedefleyen, geri dönüşümlü ürünler üretmesi ve kullanıcılarının sağlıklarını düşünerek çevre korumasını sağlayan ürünler tasarlamasıyla paralel doğrultudadır.

Soket YapısıLGA 1156
Yonga SetiIntel H55
Bellek DesteğiDDR3
SATA PortlarıSata 3.0GB/s, Sata 6.0GB/s
USB PortlarıUSB 2.0, USB 3.0
Yol DesteğiPCI-E 2.0

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi