Ürünler
Sepetiniz

Corsair Dominator Platinum 8GB 2800MHz 1.35V CL14 DDR4 Bellek RAM

Corsair Dominator Platinum 8GB 2800MHz 1.35V CL14  DDR4 Bellek RAM
2.El Ürün -11 %

Kutusu ve faturası bulunmamaktadır.


 

Performans efsanesinin en yeni nesli.

Corsair Dominator Platinum, çarpıcı bir endüstriyel tasarım ve LED aydınlatma efektleri ekleyerek dünyanın en ödüllü yüksek performanslı belleğinin mirasını temel alıyor. Tüm Dominator bellek modülleri gibi, sadece seçkin bellek IC'leri kullanılarak üretilirler, performans ve kararlılık için yüksek oranda taranırlar ve patentli DHX (Çift Yollu Isı eXchange) soğutma teknolojimizi kullanırlar, böylece onları sınıra zorlayabilirsiniz.

 
 
Olağanüstü performans için fanatik tarama

Dominator Platinum bellek modülleri “en iyinin en iyisi” IC tarama işlemi kullanılarak birleştirilir. Bireysel IC'ler en yüksek performans eşiğimize göre elenir ve ardından monte edilen modüller daha fazla titiz tarama ve stabilite testine tabi tutulur. Sonuç, aşırı baskı altında güvenilir performanstır.

Daha iyi hızaşırtma tavan boşluğu için daha düşük sıcaklıklar

Aşırı sıcaklık, hız aşırtma potansiyelini sınırlandırır, performansı düşürür ve hatta daha kısa parça ömrü sağlayabilir. Patentli çift kanallı DHX soğutma sistemimiz ısıyı modüllerden uzaklaştırır ve Dominator Platinum'un daha düşük bellek kitlerinden daha düşük sıcaklıklarda çalışmasına izin verir.

Bu gelişmiş soğutma teknolojisi, amansız ekranlama ile birlikte olağanüstü hızaşırtma potansiyeli sunar.

 
Görünümünüzü özelleştirin

Entegre ışık çubuğu, sisteminize etkileyici fakat ince bir görünüm veren zarif bir aşağıya doğru aydınlatma efekti sunar. Ek ışık çubukları, sisteminizin renk şemasına uymanızı sağlar.

 

Corsair Link uyumlu

Gerçek zamanlı aktivite ve sıcaklık izleme için Corsair Link sistemi izleme ve kontrol çözümlerine bağlanın.

 

Tutkunları için tasarlanmıştır. Corsair tarafından desteklenmiştir.

 
Dünyaca ünlü güvenilirlik ve performans

Dünya şampiyonu overclockçuların, aşırı oyun meraklılarının ve üst düzey sistem üreticilerinin tümünün güvenle ve gururla yükleyebilecekleri yüksek performanslı hafıza için Corsair'e güvenmesinin bir nedeni var. İster kendi rekorunu kırarsın, ister sadece bir rüya oyun teçhizatı inşa ediyorsun, Corsair hafızasına güvenebilirsin.

 
Ömür boyu sınırlı garanti

Performans yatırımınız korunuyor. Tüm bellek ürünlerimiz sınırlı bir ömür boyu garanti ile desteklenmektedir.

 
Corsair Avantajı

Hevesli bir bellek ve bileşen geliştirme uzun geçmişiyle, kalite, uyumluluk ve performans konusunda ün kazandık. Yardıma mı ihtiyacınız var? Telefon görüşmesi, e-posta veya web forumu ile erişilebiliriz.

 

Bellek TürüDDR4
Çalışma Hızı2800 MHz
Voltaj1.35V
Gecikme SüresiCL14
Zamanlama14-16-16-36
KitTek Kanal
Bellek Boyutu 8 GB

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi