Ürünler
Sepetiniz

ASUS Mining RX 470 4GB 256-Bit AMD Ekran Kartı

Kutusu ve faturası bulunmamaktadır. RX 570 bios yüklenmiştir.


Kesintisiz Madencilik

ASUS Mining RX 470, kesintisiz jeton üretimi için 7 gün 24 saat çalışmayı mümkün kılacak şekilde ciddi şekilde dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Kolay saat hızı ve voltaj ayarı için GPU Tweak II ile de birlikte verilen ASUS Mining RX 470, kripto-para birimi madencilerin madencilik sistemleri oluşturmak için mükemmel bir seçim haline getirmesi için önemli bir donanım ve yazılım aracı sağlar. mümkün olan en iyi maliyet-performans oranı ile.

G / Ç Bağlantı Noktaları Vurgusu

1 x Yerel DVI-D

DURMAYAN DAYANIKLILIK

Çift Bilyalı 0dB Fanlar

Kovanlı fanlarda yağ kurutma problemi yaşamadan ASUS Mining RX 470'daki çift rulmanlı fanlar 2 kat daha uzun dayanır. Azaltılmış sürtünme ile, daha yumuşak çalışırlar, kart ömrünü ve soğutma verimliliğini daha da arttırırlar.

IP5X Sertifikalı Toz Direnci

Uzun Fan Ömrü

ASUS Mining RX470 ekran kartlarındaki fanlar, daha fazla güvenilirlik ve daha uzun bir kullanım ömrü için Uluslararası Koruma İşareti (IP kodu) altında IP5X toz geçirmez olarak onaylanmıştır. Bu sıkı sertifikasyon süreci, ASUS Mining RX470 ekran kartlarının zorlu koşullarda bile en iyi fan performansını sağlamasını sağlar.


Süper Alaşımlı Güçle Auto-Extreme Teknolojisi II

ASUS ekran kartları, endüstride ilk% 100 otomatik üretim prosesi olan Auto-Extreme teknolojisi kullanılarak üretilir ve verimliliği artıran, güç kaybını azaltan, yük altında aksaklığı azaltan ve eşsiz kalite için düşük ısıl sıcaklıkları düşüren üstün Super Alloy Power II bileşenleri içerir. ve güvenilirlik.

GPU Tweak II

Kalbinizin İçeriğine Kadar Tweak

Sezgisel, tamamen yeni bir UI ile yeniden tasarlanan GPU Tweak II, overclock işlemlerini her zamankinden daha kolay ve görsel kılarken, deneyimli overclockçular için gelişmiş seçenekleri koruyor. Tek tıkla, yeni Gaming Booster işlevi, gereksiz işlemleri kaldırarak ve mevcut tüm kaynakları otomatik olarak tahsis ederek sistem performansını en üst düzeye çıkarır.

Oyun güçlendiricisi

Tek Tıklamayla Performans Yükseltme

Görsel efektler: 
Windows görsel efektlerini kapatarak performansınızı artırın.
Sistem Hizmetleri: 
Windows hizmetlerini veya işlemlerini otomatik veya manuel olarak kapatın.
Bellek Birleştirme: 
Herhangi bir işlemi kapatmadan sistem belleğinizi yeniden düzenleyin ve boşaltın.

 

Bağlantı ArayüzüDVI
Bellek Hızı7000 MHz
Bellek Arayüzü 256 Bit
Bellek (RAM) 4GB GDDR5
ChipsetAMD Radeon
Saat HızıBase Clock: 926 MHz Boost Clock: 1206 MHz
Grafik ArayüzüPCI-E 3.0
DirectX Sürümü12

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi