Ürünler
Sepetiniz

Gigabyte GTX 560 1GB 256-Bit DX11.1 Nvidia Ekran Kartı

Kutusu ve faturası bulunmamaktadır.


 

 • Ultra Dayanıklı VGA ™
   

  Düşük GPU Sıcaklığı
  Ultra Dayanıklı VGA kartı, PCB'nin bakır iç katmanını ikiye katlayarak hem GPU hem de bellek sıcaklığını düşürmede çarpıcı soğutma etkisi sağlar. 

  Daha İyi Hızaşırtma Özelliği
  Ultra Dayanıklı VGA kartı, normal ve geçici durumdaki voltaj dalgalanmalarını azaltır, böylece sesleri etkili bir şekilde azaltır ve daha yüksek hız aşırtma özelliği sağlar. 

  Güç Anahtarlama Kaybını Azaltma
  Ultra Dayanıklı VGA kartı, elektron geçişi için daha fazla bant genişliği sağlar ve devre empedansını azaltır. Daha az devre empedansı, daha istikrarlı akım akışı ve güç verimliliğini etkili bir şekilde artırabilir.

   

 • WindForce 2X Anti-türbülans-Paralel eğimli Fan
   
  WINDFORCE ™ 2X paralel eğimli kanat tasarımı, grafik kartı havalandırmalarındaki hava kanalını büyütmek için 2 ultra sessiz PWM fanı ve iki bakır ısı borusu ile donatılmıştır ve şaside daha etkili bir hava akımı sistemi oluşturur. 
  Daha
 • Altın kaplama hdmi
   

  Bağlantılar arasında optimum sinyal aktarımı için altın kaplamalı, dayanıklı geniş temas alanı konektörleri kullanılmıştır.

 • PhysX Teknolojisi
   
  NVIDIA ® PhysX ™, oyundaki bir sonraki büyük şeydir! Oyunlarda fizik vermek kolay bir iş değildir. Muazzam miktarda eşzamanlı matematiksel ve mantıksal hesaplamalar gerektiren benzersiz bir fizik algoritması setine dayanan oldukça yoğun bir ortam. Toza ve döküntüye neden olan patlamalar, canlı gibi hareket eden karakterler veya doğal olarak dökülen ve yırtılan kumaşlar gibi gerçek zamanlı fizik elde etmenin en iyi yolu NVIDIA ® PhysX ™ önceden GeForce ® işlemcileridir. PhysX yazılımı 150'den fazla oyun tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır, 10.000'den fazla kayıtlı kullanıcı tarafından kullanılmaktadır ve Sony Playstation 3, Microsoft Xbox 360, Nintendo Wii ve PC'de desteklenmektedir. PhysX ™ teknolojisi, oyunu tamamen yeni bir seviyeye taşıyacak.
 • CUDA Teknolojisi
   
  NVIDIA® CUDA ™ teknolojisi, NVIDIA® GeForce® grafik işlemcinizdeki (GPU) yüzlerce çekirdeğin gücünü açarak en performanslı aç hesaplama uygulamalarından bazılarını hızlandırır. CUDA ™ teknolojisi zaten bu kadar aç bilgisayar uygulamalarını hızlandırmak için binlerce programcı tarafından benimsendi.
 • SLI ™ Teknolojisi
   
  İki grafik kartının paralel çalışmasına izin vererek benzersiz oyun deneyimleri için tek bir GPU yapılandırmasının performansını 2 kata kadar sunar. Performans PCI Express grafikleri için sahip olması gereken özellik, SLI, en iyi 60 PC oyunundaki performansı önemli ölçüde ölçeklendirir.
 • NVIDIA® 3D Vision ™
   
  NVIDIA® 3D Vision ™, PC'ye tamamen etkileyici bir stereoskopik 3D deneyimi sunar. Yüksek teknoloji ürünü kablosuz gözlüklerin ve gelişmiş yazılımın bir kombinasyonu olan 3D Vision, yüzlerce PC oyununu tam stereoskopik 3D'ye dönüştürüyor. Kullanıcılar, 3D filmleri ve 3D dijital fotoğrafları bile kristal netliğinde izleyebilirler.
 • Microsoft Windows 7
   
  Microsoft Windows 7, işletim sisteminin grafik işlemci ünitesinden (GPU) faydalanmasında daha cazip bir kullanıcı deneyimi sağlamak için çarpıcı bir iyileşmeyi işaret eden yeni nesil işletim sistemidir. Hem grafik hem de bilgi işlem için GPU'dan yararlanan Windows 7, günümüz bilgisayarlarını yalnızca daha görsel ve daha etkileşimli hale getirmekle kalmayacak, aynı zamanda müşterilerin istediği hız ve yanıtlara sahip olmalarını sağlayacak
 • RoHS Uyumlu
   
  Küresel bir köyün vatandaşı olan GIGABYTE, çevre bakımında öncü olma yolunda kendimizi göstermektedir. Tüm Dünya'ya, ürünlerimizin RoHS Direktifi tarafından yasaklanan konsantrasyonlarda ve uygulamalarda kısıtlanmış herhangi bir madde içermediğine ve kurşunsuz lehim için gereken daha yüksek sıcaklıklarda çalışılabileceğine dair bir söz verin. Bir Dünya ve GIGABYTE Umurunda!

 

Bağlantı ArayüzüDVI, Mini HDMI
Bellek Hızı4008 MHz
Bellek Arayüzü 256 Bit
Bellek (RAM) 1GB GDDR5
ChipsetNvidia GeForce
Saat HızıBase Clock: 810 MHz
Grafik ArayüzüPCI-E 2.0
DirectX Sürümü11.1
Çekirdekler336

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi