Menü
Sepetim

Hiper

Hiper MX-595S Nano Kablosuz Mouse
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 5677
Nano Alıcı Kutu içeriğinden çıkan ve yaklaşık 1 TL boyutuna sahip nano alıcı ile tak ve unut seçeneği sunan MX-595S gösterdiği üstün performans ile sizleri kendisine hayran bırakacak. USB slotuna taktığınız andan itibaren hiçbir yüklemeye gerek kalmadan ürünü kullanabileceksinizNano alı..
₺ 35
Hiper MX-595M Nano Kablosuz Mouse
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 5676
Nano Alıcı Kutu içeriğinden çıkan ve yaklaşık 1 TL boyutuna sahip nano alıcı ile tak ve unut seçeneği sunan MX-595M gösterdiği üstün performans ile sizleri kendisine hayran bırakacak. USB slotuna taktığınız andan itibaren hiçbir yüklemeye gerek kalmadan ürünü kullanabileceksinizNano alı..
₺ 35
Hiper MS-20B 1+1 Multimedya Hoparlör
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 5635
HIPER MS-20B 1+1 MULTİMEDYA HOPARLÖRKalitesini Hissedeceksiniz!Boyutuna oranla ses kalitesi ve bas seslerdeki güçlü performansı ile HIPER MS-20S Hoparlör kristal berraklığında ses vermektedir. Kalitesinin yanı sıra  fiyat/performans değerlendirmesinde benzerlerinden üstün özellikleri ..
₺ 40
Hiper Naga X80 Oyuncu Mouse ve Mouse Pad
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 5296
Genel Özellikler Bağlantı Tipi Kablolu Bağlantı / Arabirim USB Mouse Tuş Sayısı 5 Tuş Çözünürlük 3200 DPI Algılama Optik Renk Siyah Kablo Uzunluğu 1.8 m Oyuncular İçin Evet..
₺ 80
Hiper Iron Impact X30 Gaming Mouse ve Mousepad
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 5295
Genel Özellikler Bağlantı Tipi Kablolu Bağlantı / Arabirim USB Mouse Tuş Sayısı 5 Tuş Çözünürlük 3200 DPI Algılama Optik Renk Siyah Kablo Uzunluğu 1.8 m Oyuncular İçin Evet..
₺ 85
Hiper MS-10G 1+1 Mini USB Hoparlör
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 5273
Küçük boyut Büyük performans!Boyutuna oranla ses kalitesi ve bas seslerdeki güçlü performansı ile HIPER MS-10G Hoparlör güçlü ve berrak ses kalitesiyle hemen kendini farkettiriyor. Kalitesinin yanı sıra fiyat/performans değerlendirmesinde benzerlerinden üstün özellikleri sizi şaşırtacak!&nbs..
₺ 30
Hiper KM-3800 USB Multimedya Klavye
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 5127
Kavisli yapı, şık görünümKM-3800 tuşların bulunduğu piano black kasası, multimedya tuşların mat siyah yapısı ile benzerlerinden çok daha farklı ve şık bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Köşeleri yuvarlatılmış olarak dizayn edilen ürünün en çok kullanılan tuşlarının büyük t..
₺ 40
Hiper KM-3075 Multimedia USB Klavye Siyah
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 5126
Lazer baskılı, silinmeyen tuşlarButonların üzerine, muadillerinin yapıştırma tuş takımının aksine lazer teknolojisi ile üretilmiş tuş takımı, uzun süre kullanımda dahi silinmez. Uzun ömürlü kullanım garantiler, sizi yarı yolda bırakmaz.  Kavisli yapı, şık görünümKM-3075’in ü..
₺ 60
Hiper X-40S Kablolu Gaming Mouse
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 5119
Ergonomik DizaynErgonomik dizaynı sayesinde elinize rahat oturur uzun süreli kullanımlarda yorgunluk hissi yaratmaz ve kesintisiz bir oyun keyfi yaşatır. Sağ ve sol el kullanımı için uygundur.  4 Farklı DPI SeçeneğiHIPER X-40S Mouse’de 4 farklı dpi seçeneği bulunmakta..
₺ 40
Hiper X-50 6 Tuşlu 4 DPI Destekli Oyuncu Mouse
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 4121
 Ergonomik DizaynErgonomik dizaynı sayesinde elinize rahat oturur uzun süreli kullanımlarda yorgunluk hissi yaratmaz ve kesintisiz bir oyun keyfi yaşatır. Özel olarak tasarlanan kablosu kopmalara ve ezilmelere karşı sağlam bir yapıya sahiptir. Kablonun üzerinde bulunan ferit filtre koru..
₺ 40
Hiper X70 7 Tuşlu 4 DPI Destekli Gaming Mouse
Sıfır Ürün
Marka: Hiper Stok Kodu: 4084
Ergonomik Dizayn  Ergonomik dizaynı sayesinde elinize rahat oturur uzun süreli kullanımlarda yorgunluk hissi yaratmaz ve kesintisiz bir oyun keyfi yaşatır. Özel olarak tasarlanan kablosu kopmalara ve ezilmelere karşı sağlam bir yapıya sahiptir. Kablonun üzerinde bulunan ferit filtre koruma..
₺ 40
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)