₺TRY

Zalman Z9 Plus Midt Atx Siyah Kasa

₺400,00
Sıfır
  • Ürün Kodu 6005
  • Marka Zalman
  • Model Z9 PLUS
  • Stok Adeti 4
Zalman Z9 Plus Midt Atx Siyah Kasa
Zalman Z9 Plus Midt Atx Siyah Kasa
₺400,00

KASA / Güç Kaynağı Özellikleri

  • Güç Kaynağı: Yok
Zalman Z9 Plus Midt Atx Siyah Kasa
Zalman Z9 Plus Midt Atx Siyah Kasa
₺400,00

Kendinizi Uzak Doğu’dan gelen Zalman esintisine bırakın. Z9 Plus ile ödediğiniz paranın hakkını sonuna kadar veren üstün bir kasa deneyimine sahip olun. Dört adet fanıyla içerisinde fırtınalar koparan, şık tasarımı ile göz kamaştıran, toz filtreleri ile kirden uzak, kullanışlı paneli ile rahat, geniş hacmiyle ferah bir kasa. Sisteminiz için gelişmiş bir barınak.

Zalman Z9 Plus bünyesinde barındırdığı birbirinden farklı onlarca özellik ile en rahat ve verimli kullanımı vaad eder. Her türlü ihtiyaçlarınız için hazırdır.

30 cm’lik geniş VGA alanı sayesinde en uzun performans canavarı grafik kartları bile sorunsuz monte edilebilir. Geniş kullanım alanı sayesinde bileşenleriniz rahat nefes alır, sıkışıklıktan doğan gereksiz sıcaklıklarla karşı karşıya kalmazsınız. PSU kabloları rahat yönlendirilir, montaj sırasında eziyetli değil keyifli dakikalar geçirirsiniz.

Üzerinde takılı şekilde gelen dört fan ile ideal hava akımına sahip olabilirsiniz. Isınan havanın en hızlı şekilde tahliye edilip, yerine taze ve serin havanın taşındığı güçlü soğutma sistemi, tüm bileşenlerinizin tehlikeden uzak güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Dilediğiniz zaman daha da güçlendirip, maksimum soğutma kapasitesine sahip olabilirsiniz.

  • Ön: 12 cm mavi LED’li
  • Alt: 12/14 cm (opsiyonel)
  • Arka: 12 cm
  • Üst: 12 cm mavi LED’li / 2x 12/14 cm takılabilir
  • Yan: 12 cm mavi LED’li / 2x 12 cm takılabilir

Z9 Plus üç adet mavi LED’li fanları ile harika bir görsel uyum içerisindedir. Tüm sistemi aydınlatan mavi ışıklandırma, geceleri odanıza farklı bir hava katacak. İşlevsel olduğu kadar güzel de görünür.

Zengin ön panel ile kullanım rahatlığıyla tanışın. En kolay ulaşılabilir yerde, tüm kullanıcı etkileşimi elinizin altındadır. Özel fan kontrol ayarı ve dijital termometre ile hem kasa içi sıcaklığı anlık takip edin, hem de fan hızlarını istediğiniz profilde kullanın.

Zalman Z9 Plus ince bir tasarım anlayışı ile tepeden tırnağa şık bir görüntü ile yaratılmıştır. Zarif hatları, tamamı siyah rengi, mavi LED’leri ve minimalist yapısı ile masanızda bakmaya doyamayacağınız bir kasa.

Kolay erişebilir, hızlıca çıkarılıp takılabilir ve su altında yıkanabilir toz filtreleri ile kiri ve kötü görüntüyü kasanızdan uzak tutun. Filtreleri belli aralıklarla temizleyerek sürekli temiz bir kasa içine sahip olabilirsiniz.

Arşivciler için titreşim ve gürültüye mahal vermeyen özel sabit disk yuvaları ile hem montaj sırasında hızlı & sağlam, hem kullanım sırasında sesten uzak bir deneyim sizi bekliyor.

2.5” boyutlu sabit disk ve SSD’leriniz için dilerseniz anakart tablası arkasındaki gizli yuvayı kullanarak kablo karmaşasını azaltın, dilerseniz dönüştürücü aparat ile montaj yapın.

Kablo saklama deliği ile temiz ve ferah bir sisteme sahip olun. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı montaj için gerekli tüm parçalar Zalman Z9 Plus ile gelmektedir.

 

Boyutlar: 207 x 464 x 504 mm

Anakart desteği: ATX, mATX

Yapı: Midtower

Materyal: Çelik & plastik

5.25” yuva: 3 adet

3.5” yuva: 6 adet (1 tanesi önde)

2.5” yuva: 2 adet

Soğutma: Önde 12 cm mavi LED’li, arkada 12 cm, üstte 12 cm mavi LED’li, yanda 12 cm mavi LED’li / opsiyonel altta 12/14 cm, yanda ikinci 12 cm, üstte ikinci 12/14 cm

PCI genişletme: 7 adet

VGA uzunluk desteği: 300 mm

Ön panel: 4xUSB2.0, kulaklık, mikrofon, fan kontrol, termometre

Zalman Z9 Plus Midt Atx Siyah Kasa
Zalman Z9 Plus Midt Atx Siyah Kasa
₺400,00

0 Yorum

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu ürün için yorum yapılmadı!

Yorum Yap

Lütfen isminizi girin!
Yorumda gösterilir.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
E-Postanız gizli kalır.
Lütfen puan seçin!
Lütfen açıklama girin!
Yukarı